אייפון – מערכות אינטרקום

  • מוניטור צבע ללא שפורפרת
  • פנל כניסה מתכתי עם מצלמת צבע
  • מוניטור ביתי צבע ל-3 דלתות
  • מוניטור ביתי צבע ל-2 דלתות דגם F
  • רכזת אינטרקום ל-10 שלוחות
  • רכזת קריאת אחות ל-40 שלוחות

ציוד של חברת אייפון (יפן) הוא ציוד תקשורת הפנים האמין ביותר בעולם.
הציוד נמצא בשימוש בישראל כבר כ- 40 שנה, וכלול בפרויקטים חשובים של משרדי ממשלה, משרד הביטחון, בסיסי צה"ל, נציגויות משרד החוץ בעולם, בתי חולים ועוד.
סל המוצרים של אייפון הוא רחב ביותר וכולל מאות דגמים וסוגים של מערכות: מערכות אינטרקום מסוג נל"ן; מערכות אינטרקום חכמות ללא שפופרת; מערכות קומוניקציה רב מעגליות; מערכות אינטרקום ממוחשבות לעשרות מנויים; מערכות אינטרקום המשולבות בכריזה, במוסיקת רקע ובאפשרות לפתיחת דלתות ושערים; מערכות קריאת אחות; מערכות אינטרקום טלוויזיה לבתים פרטיים או לבניינים רבי קומות ועוד…
חברתנו מתמחה במערכות מתוצרת אייפון מיום הקמתה. ברשותנו הידע והיכולת לתקן, לתחזק ולהשלים מערכות חדשות וישנות.
כמו כן, אנו היחידים בארץ שיכולים לספק חלקי חילוף מקוריים עבור חלק מהדגמים.

מערכת קריאת אחות

תפקידה הבסיסי של מערכת זו הוא לאפשר לחולה לקרוא לעזרה לאחות המחלקה, בין אם הוא שוכב במיטתו, נמצא בשירותים, במקלחת או בחדרים הייעודיים. ניתן לקבוע סדרי עדיפות לקריאות: קריאה מחדר השירותים והמקלחת תזכה לעדיפות על פני קריאה מחדר רגיל, וכנ"ל קריאה מחדרי השגחה מיוחדים ומחדרי טראומה.
על בסיס מערכת זו נוספו במהלך השנים יכולות אלקטרוניות וטכנולוגיות. ניתן לשלב במערכת יחידות דיבור המאפשרת לשוחח עם החולה, להרגיע אותו ולהנחות אותו עד לקבלת העזרה.
ניתן לשלב נורות חדר, מפות סינופטיות וחצי כיוון על מנת להנחות את הצוות למיטת החולה הקורא וכל זאת מבלי להגיע לתחנת האחות. מערכות נוספות מתחברות למחשב ייעודי, וכך כל קריאה נרשמת במערכת וניתן לקבל מגוון נתונים: שם החולה והמיקום המדויק של המיטה (גם אם יש מספר מיטות באותו חדר), מידע מיידי על מצבו הבריאותי, סוג התרופות שהוא מקבל, סוג התרופות שאסור לתת לו, ומספרי טלפון של בני המשפחה.
על ידי תכנון נכון, חכם ומקצועי של המערכת ניתן להתאים את תכונותיה ואפשרויותיה לצרכיו של המוסד ולתקציבו.